ReLaX-Ks.Ch


ReLaX-Ks.Ch
 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Vizion Forum
TOP-KOHA  -  -  AHT-TOP
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Kreu i Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullat e Forumit

Kėtu janė rregullat e Forumit! Ju lusim qė t'i lexoni ato para se t'i shikoni temat tjera!
11Rregullat e Foru...
19/7/2007, 18:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihmė!

Kėrkesat, Pyetjet dhe Pėrgjigjet! - Kjo ėshtė rubrika ku ju mund tė bėni pyetje pėr diē qė nuk dini, apo edhe kėrkesat e juaja. Zgjidhja e problemit tuaj do tė bėhet nė mėnyrė kolektive.
510Vėmendje!
28/11/2007, 17:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Reklama

Reklamo: firmėn, kompaninė, biznesin, veprimtarinė, webfaqen, reklamat janė falas.

67wWw.Kosova-Fz.Tk...
26/9/2009, 10:02
dardan1 Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Diskutime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Biseda Shoqėrore

Diskutime dhe biseda rreth problemeve shoqėrore.
00
Asnjė mesazh i ri

Temė e lirė

Dėshiruni tė shprehni mendimin tuaj dhe tė keni mendimin e tė tjerėve?! - Kjo ėshtė rubrika e duhur.
00
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Rubrikė e rezervuar pėr dashurinė dhe tė dashuruarit! Kėtu mund tė shkruani gjithėēka pėr dashurinė, pėr ngjarje romantike qė keni pėrjetuar.
00
Asnjė mesazh i ri

Forumi i Studentėve

Bisedoni rreth problemeve dhe ndihmoni njėri-tjetrit.
00
Asnjė mesazh i ri

Forumi i Nxėnėsve

Rubrikė e Rezervuar pėr nxėnėsit! Shprehni mendimet dhe idetė e juaja, ndihmoni njėri-tjetrit.
416YLLKA SHEQIRI
20/10/2009, 07:37
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Kinematografia dhe Televizioni

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinemaja Shqiptare

Nostalgjia e Kinemase Shqiptare.
12Kinemaja Shqipta...
15/10/2007, 07:07
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Artistėt Shqiptarė

Artistėt shqiptarė. Krenaria e kinemasė shqiptare ndėr vite.
11Arta Dobroshi, n...
28/9/2007, 08:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinemaja Botėrore

Suksesi i kinemasė botėrore. Vlera e madhe e Hollywoodit.
11Planifikohet vaz...
3/10/2007, 16:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Yjet e Kinemasė Botėrore

Talenti te ben nje yll. Kush jane te talentuarit e skenes boterore?!
Moderator: pro_et_contra
2626Charlize Theron ...
20/10/2007, 02:45
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Serialet Televizive

Dėshironi tė shprehni mendimin tuaj pėr serialin e preferuar? Atėherė ky ėshtė vendi i duhur.
11Cilin pėlqeni mė...
27/10/2007, 19:19
Lorik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Telenovelat

Biseda rreth telenovelave qė i pėlqeni apo qė i urreni.
14Telenovela? Humb...
15/10/2007, 06:58
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Aktivitete Kulturore

Biseda rreth aktiviteteve kulturore nė trevat  shqiptare.
11Akademia e Danci...
15/10/2007, 07:13
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Piktura e Piktorė, gjithcka rreth pikturave dhe piktorėve.
00
Asnjė mesazh i ri

Skulpturė

Kryevepra tė mėdha tė mjeshtrave tė skulpurės.
00
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Religjion

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja Islame

Diskutime rreth fesė Islame, mėsime pėr fenė Islame.

46Djaloshi i menēu...
28/11/2007, 17:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja e Krishterė

Diskutime pėr fenė Krishtere, mėsime pėr fenė Krishtere.
00
Asnjė mesazh i ri

Fetė tjera

Diskutime rreth feve tjera ..... !
00
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca dhe Teknologjia

Shpikjet dhe tė rejat mė tė fundit nga bota e shkencės dhe teknologjisė.
710Paraqitet Sony E...
14/10/2007, 06:47
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkitekturė dhe Inxhinieri

Arkitektura dhe Inxhinieria, baza tė kryeveprave tė mėdha.
00
Asnjė mesazh i ri

Mjekėsi

Mjekėsi e pėrgjithshme. Bimet e vlefshme mjekesore. Keshilla nga Mjeku Popullor dhe njohes te kesaj fushe.
11sa jeni te sinqe...
26/6/2008, 13:25
mima Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi

Kontinente, vende, ishuj, dete dhe male. Pėrshkrimi i globit tokėsor.
27Pozita gjeografi...
12/10/2007, 08:44
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Astronomi

Shkenca e yjeve dhe e ligjeve te qiellit.
14Ē'ėshtė Astronom...
15/10/2007, 07:03
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arkeologji

E kaluara deshmi per te sotshmen, e mesim per te nesermen.
23Qytetet Antike...
27/9/2007, 21:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Informatikė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime - Downloads

Rubrikė shkarkimesh pėr software, eBooks, lojra etj.
Moderator: pro_et_contra
5868VDownloader 0.6...
1/12/2007, 07:31
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shfletuesit e internetit

Firefox, Internet Explorer, Opera si dhe shfletuesit e tjerė.
23Mac OS X
6/10/2007, 05:44
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėrbime postare elektronike - Email sistemet

Rubrikė pėr diskutime rreth shėrbyesve pėr postė elektronike. Gmail, hotmail, yahoo mail etj. Tė gjitha kėtu.
00
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Arena e Webmasterėve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Webfaqet dhe Webmasterėt

Prezantim i faqeve shqiptare. Bota shqiptare e internetit. Prezantoni faqet tuaja. Prezantimi i Webmasterėve.Diskutime tė pėrgjithshme mes webmasterėve shqiptarė. Konsultime, ndihmė dhe kėshilla.
Moderator: Lorik
57www.visarinet.tk...
14/10/2007, 06:57
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hapat e parė!

Nuk dini ende si tė filloni tė bėni njė faqe interneti? Atėherė ky ėshtė vendi i duhur pėr tė pyetur!
00
Asnjė mesazh i ri

Gjuhėt Programuese

Gjuhėt programuese: C#, C++, PHP, ASP, JSP, JAVA, CGI, VB, .NET etj...

00
Asnjė mesazh i ri

Web Hostnig

Diskutime pėr kompanitė hostuese shqiptare e tė huaja. Kėshilla, sugjerime dhe eksperienca.
00
Asnjė mesazh i ri

Domene - Domain Names

Diskutime rreth rregjistrimit dhe administrimit te domeneve ne internet.
Moderator: Lorik
12Domain Falas!!!...
14/10/2007, 10:03
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dizajn

Kjo ėshtė rubrikė e veēantė nė tė cilėn webmasterėt apo dizajnerėt i shpalosin aftėsitė e tyre nė fushėn e dizajnit. Kėtu postohen "wallpapers"  e juaj qė janė dizajnuar nga ju.
12Dizajn pėr ju .....
2/10/2007, 15:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Muzikė, Video & Film

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė Shqip

Diskutime dhe postime pėr kėngėt mė tė reja shqipe.

14TEKSTE KĖNGĖSH S...
19/10/2009, 07:05
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė e huaj

Diskutime dhe postime pėr muzikat mė tė reja tė huaja.
00
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe shqip

Shikoni dhe postoni videoklipe shqiptare.
11anxhela
12/10/2007, 15:49
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Videoklipe tė huaja

Shikoni dhe postoni videoklipe tė huaja.
00
Asnjė mesazh i ri

Filma Shqip

Shikoni, Shkarkoni dhe postoni filma shqiptarė.

00
Asnjė mesazh i ri

Filma tė huaj

Shikoni, Shkarkoni dhe postoni filma tė huaj.
00
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Zona e Telefonėve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Telefonėt Celularė

Tė rejat pėr telefonėt celularė. Modelet e celularėve: Nokia, Sony Ericson, Sharp, Samsung, Siemens, etj.
11Samsung dhe Bang...
3/10/2007, 15:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr celularėt tuaj

Lojra pėr celularė, themes, skins, wallpapers, melodi, etj.
Moderator: Lorik
11Melodi pėr celul...
24/10/2007, 20:39
Lorik Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Telefono

Diskutimet pėr operatorėt qė ofrojnė shėrbime me ēmime tė ulėta dhe ata qė ofrojnė shėrbime falas.
11Thirrje falas!...
28/11/2007, 17:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SMS

Diskutime rreth operatorėve qė ofrojnė shėrbime falas - SMS Falas.
48SMS Falas
30/12/2007, 20:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Zona e argėtimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

Argėtohuni me humorin, qeshni dhe disponohuni. Lexo dhe shto barcoleta.
68djali she babi...
1/12/2007, 07:40
pro_et_contra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojėra

Lojėra pėr PC-nė tuaj - Kėtu mund tė shkarkoni dhe tė postoni lojėra pėr PC-nė tuaj.

33mini-lojra
11/10/2007, 15:41
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SMS Mesazhe

Kėtu postohen SMS Mesazet.
00
Asnjė mesazh i ri

Fotogaleri

Postoni foto tė ndryshme, Qytete, Wallpaper, Natyrė, etj.
46Arta Bajrami
2/12/2007, 10:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Sondazhe - Hap njė Sondazh, merr mendimin e tė tjerėve pėrmes pyetėsorve.
12Sa ju pėlqen for...
15/10/2007, 09:11
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Sporti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Football

Diskutime pėr futbollistėt shqiptarė dhe tė hauj, ekipet mė tė pėlqyera, kampionatet, etj.
14JUVENTUS
15/10/2007, 07:26
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Motor Sport

Shpejtėsia ėshtė jeta, triumfi dhe pasioni i njė gjenerate tė tėrė njerėzish. Adhuruesit e kėtijė lloj sporti mund tė bisedojnė pėr tė preferuarit e tyre.

12automobilizimi...
15/10/2007, 07:35
valtrim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte Ekstreme

Kėtu bisedohet pėr sportet ekstreme. (Videoklipe qė pėrmbajnė sporte ekstreme, foto, etj.)
00
Asnjė mesazh i ri

Sportet tjera

Tė bisedojmė edhe pėr sportet tjera tė preferuara: Basketball, Handball, Sporte uji,  etj.
00
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
 

Shporta

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Shporta

Kėtu janė temat e mbyllura nga stafi, ose mund tė jenė edhe temat e vjetra qė pėr momentin nuk kanė dobi ...
22Punim Flash Vide...
2/7/2007, 05:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Vizioni Forum / Galeri / Programe / Javaskripte .. Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 226 artikuj
Forumi ka 156 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri saimiri2
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė 5/9/2023, 14:20

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: ismeti (38), lilikyy-rock (33), Shaban cakolli (39)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur