ReLaX-Ks.Ch
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ReLaX-Ks.Ch

ReLaX-Ks.Ch
 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administratori
Administratori
Admin


Male
Numri i postimeve : 88
Age : 35
Vendndodhja : Prishtinė
Registration date : 04/04/2007

Rregullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Rregullat e Forumit Icon_minitime19/7/2007, 18:40

  RREGULLAT E FORUMIT

  1 . Ndalohen tė gjitha fyerjet nė forum...
  2 . Ndalohen kyqjet me nick ofendus ose provokus...
  3 . Ndalohen Postimet nė Vendet jo Pėrkatėse ndaj Temės...
  4. Ndalohen Postimet Pornografike...
  5 . Ndalohen Rreklamimet e Web Faqeve nė Signature/Firmė, pėrveē nėse ke mbi 15 postime...
  6 . Mos u mundohuni qė tė jeni vetem shfrytezus tė Forumit pėr nvojat tuaja Personale po Postoni edhe ju ne Forum..
  7 . Ata antarė qė dėshirojn tė bėjn kėrkesa nė Forum duhen qė tė kenė mbi 5 postime ose ajo kėrkes nuk mirret parasysh...
  8. Gjuha zyrtare ėshtė Gjuha Shqipe tjera Gjuh ndalohen (pėrveq nė rubrikat pėrkatėse)!

  Pėr personat tė cilėt nuk u pėrmbahen rregullave tė Forumit, do tė pasojnė ndėshkimet, qoftė edhe largimi nga Forumi (bllokimi i IP-ve).

  Shpresojmė tė ju pėrmbaheni rregullave dhe tė jeni tė kujdesshėm!

  Me respekt, Stafi i "Prishtina Forum" - it
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vizioni.niceboard.com
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ReLaX-Ks.Ch :: Kreu i Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: